Narva mnt 9a

Narva mnt 9a uusarendus
Harjumaa, Tallinn, Kesklinn
Narva mnt 9a

Asukoht

Narva mnt

Narva mnt 9a asukoht kaardil

Maja

Tüüp: Korrusmaja
Korruseid: Info puudub
Lift: Ei
Parkimine: Info puudub
Panipaik: Info puudub
Rõdu/Terrass: Info puudub
Küte: Info puudub
Energiaklass: Info puudub
Arhitekt: Info puudub
Arendaja: Capital Kinnisvara
Valmimisaeg:
Ehitusjärk: Ehitamisel
Ehitisregistri kood: Info puudub

Korterid

Kokku:34
Pindalad:13 – 44 ㎡
Hinnad:90 000 – 299 000 €
Hinnad ㎡:6 421 – 7 091 €/m²

Korterite jaotus

Tube V B M Kokku
1 34 0 0 34
Arenduse tutvustus

Narva mnt 9a täielikult rekonstrueeritud hoones valmib 2023. aasta teises pooles terve majatäis väikeseid ja keskmise suurusega külaliskortereid – 13,5-44,5 m2.
Need korterid on kompaktsed, loogilise ruumiplaneeringuga ja kvaliteetse siseviimistlusega – ideaalsed linna külastajale, kes vajab mugavas keskses asukohas peatuspaika, kus kõik vajalik on käe-jala juures. Ajalooga hoone asub Narva mnt ja Parda tn nurgal ning on äratuntav oma erilise kõnniteele eenduva sammastega osa järgi. Hoone fassaadi ilmestavad kivimustrid ja dekoratiivsed ornamendid, mis lisavad kogu tänavale ajaloolist eripära.
Korterid seevastu on täielikult renoveeritud hubases skandinaavialikus stiilis, mis lubab linnamelust puhata. Hoonest lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad nii sadam, Viru keskus, Estonia teater, vanalinn, kohvikud-restoranid-kinod-spordiklubid kui ka suur hulk ärihooneid. Tänu lähedalasuvale trammipeatusele on kergesti ligipääsetavad ka Ülemiste linnak, Kadrioru park, Telliskivi jpm. See on ideaalne asukoht ilma autota liikujale, kuigi vajadusel leidub läheduses ka parkimisvõimalusi.

Vaata arendust

Tule tasuta nõustamisele!

UusKorter Ostueksperdid aitavad Sul terve Tallinna ja Harjumaa uusarenduste turu (üle 2000 korteri) pakkumiste hulgast leida sobiva kodu.

“Soovitan Ostueksperdi teenust kõigile, kes uusarenduse ostu peale mõtlevad. Sain täieliku ülevaate kõikidest uusarendustest ning kuigi olin enda meelest paljudest variantidest teadlik, siis kohtumisel esitleti mulle uusarendusi, milleni ma ise ei olnud jõudnud. Olen täna uue kodu omanik, mis vastab täpselt sellele, mida otsisin ning kogu protsess tehti Ostueksperdi poolt mulle lihtsaks ja meeldivaks.”

Carmen, 2022
Kuidas saada tasuta nõustamist?
 1. Vajuta “Soovin tasuta nõustamist” nupule ja võtame Sinuga 1 tööpäeva jooksul ühendust.
 2. Kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks
 3. Organiseerime Sulle sobivate arendustega Sulle sobival ajal kohtumised
 4. Aitame hinna läbirääkimistel ja vähendame sinu stressi
Kuidas Uuskorter Ostueksperdi teenus toimib?

Kui oled uue kodu otsinguil ja tunned, et vajad abi, et leida endale sobivaim pakkumine, tule tasuta Ostueksperdi nõustamisele.

 1. Võtame Sinuga tööpäeviti 1 tööpäeva jooksul ühendust, võimalusel kohtume ja kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks.
 2. Organiseerime sulle sobivate arendustega sulle sobival ajal kohtumised. Nii saad ühe korraga külastada mitut arendust ja säästad kõvasti aega.
 3. Tegutseme Sinu koduotsinguga aktiivselt ja anname sulle kord nädalas tagasisidet uutest arendustest ja oma tegevusest.

Tea, et…

 • meie kogenud eksperdid annavad sulle kodu ostmisel igakülgset abi ja tagasisidet parima tulemuse saavutamiseks, nii arenduste külastustel kui ka läbirääkimistel.
 • koondame kogu turuinfot, seetõttu võid kindel olla, et oled kursis kõigi uusarendustega.
 • me ei hakka saatma sulle uudiskirju, reklaamibrošüüre, kui Sa selleks eraldi soovi ei avalda.
Kui palju UusKorter Ostueksperdi teenus maksab?

UusKorter Ostueksperdi nõustamine on Sulle tasuta.

Nõustamise käigus pakume Sulle erapooletult kõiki turul saada olevaid uusarendusi arvestades Sinu soovide ja huvidega. Et kõiki turul olevaid uusarendusi pakkuda, teevad UusKorter Ostueksperdid koostööd kinnisvaraarendajatega ja eduka tehingu puhul saame vahendustasu ja just tänu sellele on Ostueksperdi teenus Sulle täiesti tasuta.

Turul on siiski ka üksikuid arendajaid, kes vahendustasu ei paku. Kui soovid, et me Sind ka sellise arendaja juures esindaks, saame eelnevalt kokku leppida konsultatsiooni tasus. Teavitame sellest kindlasti ette ja alati võid meie teenusest loobuda. Olenemata, kas saame Ostueksperdi teenuse eest tasu arendajalt või Sinult, kui kliendilt, lubame, et lähtume alati ennekõike Sinu huvidest, mitte arendaja huvidest, sest vaid nii leiame Sulle kõgi arenduste hulgast sobivaima kodu.

Kristin Kongi
50 80 014

  Teised majad
  maja ümbruses

  Vaata kõiki uusarendusi Kesklinnas