Laulupeo 11a

Laulupeo Residents uusarendus

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Kadriorg

Asukoht

Laulupeo

Laulupeo 11a asukoht kaardil

Maja

Tüüp: Korrusmaja
Korruseid: 3
Lift: Ei
Parkimine: Info puudub
Panipaik: Info puudub
Rõdu/Terrass: Info puudub
Küte: kaugküte
Energiaklass: C
Arhitekt: Kauss Arhitektuur
Arendaja: Laulupeo Residents OÜ
Valmimisaeg:
Ehitusjärk: Valmis
Ehitisregistri kood: 101012621

Korterid

Kokku:3
Pindalad:59 – 59 ㎡
Hinnad:269 000 – 269 000 €
Hinnad ㎡:4 559 – 4 559 €/m²

Korterite jaotus

Tube V B M Kokku
0 0 2 2
3 1 0 0 1
Arenduse tutvustus

Laulupeo korterid asuvad kolmes 20. sajandi alguses ehitatud puithoones, mis on autentselt rekonstrueeritud. Majad seob ühtseks tervikuks roheline aiaga piiratud hoov. Korterid on ühe- kuni neljatoalised, osa kortereid on läbi kahe korruse.

Arhitektuursed lahendused ja projektid nende hoonete rekonstrueerimiseks valmisid arhitektuuribüroos Kauss.

Kunderi 34/Laulupeo 11 on 1911. a valminud ehitusprojeekti järgi  ehitatud 2-korruseline Lenderi-tüüpi maja. See L-kujuline puithoone asub vaikse puudega palistatud Laulupeo tänava ja Kunderi tänava nurgal. Rekonstrueerimise käigus lisati kolmandale korrusele romantilised katusekorterid.

Laulupeo 11a ja 11b on 1924. aastal ehitatud kivitrepikojaga Tallinna-tüüpi majad. Mõlemas hoones on vaid kolm korterit. Laulupeo 11a asub Laulupeo tänava ääres ja Laulupeo11b paikneb kinnistu vaikses ja rohelises aiaga piiratud hoovis.

Vaata arendust

Tule tasuta nõustamisele!

UusKorter Ostueksperdid aitavad Sul terve Tallinna ja Harjumaa uusarenduste turu (üle 2000 korteri) pakkumiste hulgast leida sobiva kodu.

Soovitan Ostueksperdi teenust kõigile, kes uusarenduse ostu peale mõtlevad. Sain täieliku ülevaate kõikidest uusarendustest ning kuigi olin enda meelest paljudest variantidest teadlik, siis kohtumisel esitleti mulle uusarendusi, milleni ma ise ei olnud jõudnud. Olen täna uue kodu omanik, mis vastab täpselt sellele, mida otsisin ning kogu protsess tehti Ostueksperdi poolt mulle lihtsaks ja meeldivaks.

Carmen, 2022
Kuidas saada tasuta nõustamist?
 1. Vajuta “Soovin tasuta nõustamist” nupule ja võtame Sinuga 1 tööpäeva jooksul ühendust.
 2. Kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks
 3. Organiseerime Sulle sobivate arendustega Sulle sobival ajal kohtumised
 4. Aitame hinna läbirääkimistel ja vähendame sinu stressi
Kuidas Uuskorter Ostueksperdi teenus toimib?

Kui oled uue kodu otsinguil ja tunned, et vajad abi, et leida endale sobivaim pakkumine, tule tasuta Ostueksperdi nõustamisele.

 1. Võtame Sinuga tööpäeviti 1 tööpäeva jooksul ühendust, võimalusel kohtume ja kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks.
 2. Organiseerime sulle sobivate arendustega sulle sobival ajal kohtumised. Nii saad ühe korraga külastada mitut arendust ja säästad kõvasti aega.
 3. Tegutseme Sinu koduotsinguga aktiivselt ja anname sulle kord nädalas tagasisidet uutest arendustest ja oma tegevusest.

Tea, et…

 • meie kogenud eksperdid annavad sulle kodu ostmisel igakülgset abi ja tagasisidet parima tulemuse saavutamiseks, nii arenduste külastustel kui ka läbirääkimistel.
 • koondame kogu turuinfot, seetõttu võid kindel olla, et oled kursis kõigi uusarendustega.
 • me ei hakka saatma sulle uudiskirju, reklaamibrošüüre, kui Sa selleks eraldi soovi ei avalda.
Kui palju UusKorter Ostueksperdi teenus maksab?

UusKorter Ostueksperdi nõustamine on Sulle tasuta.

Nõustamise käigus pakume Sulle erapooletult kõiki turul saada olevaid uusarendusi arvestades Sinu soovide ja huvidega. Et kõiki turul olevaid uusarendusi pakkuda, teevad UusKorter Ostueksperdid koostööd kinnisvaraarendajatega ja eduka tehingu puhul saame vahendustasu ja just tänu sellele on Ostueksperdi teenus Sulle täiesti tasuta.

Turul on siiski ka üksikuid arendajaid, kes vahendustasu ei paku. Kui soovid, et me Sind ka sellise arendaja juures esindaks, saame eelnevalt kokku leppida konsultatsiooni tasus. Teavitame sellest kindlasti ette ja alati võid meie teenusest loobuda. Olenemata, kas saame Ostueksperdi teenuse eest tasu arendajalt või Sinult, kui kliendilt, lubame, et lähtume alati ennekõike Sinu huvidest, mitte arendaja huvidest, sest vaid nii leiame Sulle kõgi arenduste hulgast sobivaima kodu.

Kristin Kongi
50 80 014

  Teised majad
  ümbruskonnas

  Vaata kõiki uusarendusi Kadriorus