Türi 9/1

MüüdudTüri Kvartal uusarendus

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Kitseküla

Türi Kvartal KAWE

Asukoht

Türi

Türi 9/1 asukoht kaardil

Maja

Tüüp: Korrusmaja
Korruseid: 7
Lift: Jah
Parkimine: Info puudub
Panipaik: Lisandub hinnale
Rõdu/Terrass: Info puudub
Küte: Kaugküte, korterites ruumipõhiselt reguleeritav vesipõrandaküte
Energiaklass: A
Arhitekt: DAGOpen ja LÜNK
Arendaja: KAWE
Valmimisaeg: August 2023
Ehitusjärk: Info puudub
Ehitisregistri kood: 121318600

Korterid

Kokku:42
Pindalad:32 – 123 ㎡
Hinnad:256 700 – 455 400 €
Hinnad ㎡:3 702 – 4 351 €/m²

Korterite jaotus

Tube V B M Kokku
1 0 0 4 4
2 0 0 19 19
3 0 0 11 11
4 0 0 8 8
Arenduse tutvustus

Türi Kvartal on vaikne ja kodune, oma pargiga kvartal Türi tänaval Tallinnas. Väikeste linnade ja asulate nimedega tänavaid on siin palju: Türi, Saku, Kohila, Rapla, Paide – kõik üheskoos tuntud kui Tallinn-Väike. See on rahulik ja hubane naabruskond, justkui omaette väike linn suure linna sees.

Siit pääsed mugavalt igas suunas liikuma – kesklinna, äärelinna või hoopis linnast välja. Jalgsi ja rattaga, trammi ja bussiga jõuad siit kõikjale pea sama kiiresti kui oma autoga. Isegi rong sõidab siin – mõne minutiga Balti jaama või mõne tunniga Viljandisse.

Ja kui soov on minna loodusesse, siis Ülemiste terviserajad on siinsamas. Valik on sinu – kas lähed metsa alla jalutama või teed hoopis kiirema spordiringi.

Esimese korruse korterid asuvad maapinnast soklikorruse võrra kõrgemal ja nende juurde kuulub rohelisse sisehoovi avanev isiklik terrass.

Viimasel korrusel on igal korteril privaatne terrass, vaatega Ülemiste järvele või kesklinnale. Teistel korteritel on värskes õhus hommikukohvi nautimiseks oma õdus ja avar klaaspiiretega rõdu.

Vaata arendust

Tule tasuta nõustamisele!

UusKorter Ostueksperdid aitavad Sul terve Tallinna ja Harjumaa uusarenduste turu (üle 2000 korteri) pakkumiste hulgast leida sobiva kodu.

Soovitan Ostueksperdi teenust kõigile, kes uusarenduse ostu peale mõtlevad. Sain täieliku ülevaate kõikidest uusarendustest ning kuigi olin enda meelest paljudest variantidest teadlik, siis kohtumisel esitleti mulle uusarendusi, milleni ma ise ei olnud jõudnud. Olen täna uue kodu omanik, mis vastab täpselt sellele, mida otsisin ning kogu protsess tehti Ostueksperdi poolt mulle lihtsaks ja meeldivaks.

Carmen, 2022
Kuidas saada tasuta nõustamist?
 1. Vajuta “Soovin tasuta nõustamist” nupule ja võtame Sinuga 1 tööpäeva jooksul ühendust.
 2. Kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks
 3. Organiseerime Sulle sobivate arendustega Sulle sobival ajal kohtumised
 4. Aitame hinna läbirääkimistel ja vähendame sinu stressi
Kuidas Uuskorter Ostueksperdi teenus toimib?

Kui oled uue kodu otsinguil ja tunned, et vajad abi, et leida endale sobivaim pakkumine, tule tasuta Ostueksperdi nõustamisele.

 1. Võtame Sinuga tööpäeviti 1 tööpäeva jooksul ühendust, võimalusel kohtume ja kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks.
 2. Organiseerime sulle sobivate arendustega sulle sobival ajal kohtumised. Nii saad ühe korraga külastada mitut arendust ja säästad kõvasti aega.
 3. Tegutseme Sinu koduotsinguga aktiivselt ja anname sulle kord nädalas tagasisidet uutest arendustest ja oma tegevusest.

Tea, et…

 • meie kogenud eksperdid annavad sulle kodu ostmisel igakülgset abi ja tagasisidet parima tulemuse saavutamiseks, nii arenduste külastustel kui ka läbirääkimistel.
 • koondame kogu turuinfot, seetõttu võid kindel olla, et oled kursis kõigi uusarendustega.
 • me ei hakka saatma sulle uudiskirju, reklaamibrošüüre, kui Sa selleks eraldi soovi ei avalda.
Kui palju UusKorter Ostueksperdi teenus maksab?

UusKorter Ostueksperdi nõustamine on Sulle tasuta.

Nõustamise käigus pakume Sulle erapooletult kõiki turul saada olevaid uusarendusi arvestades Sinu soovide ja huvidega. Et kõiki turul olevaid uusarendusi pakkuda, teevad UusKorter Ostueksperdid koostööd kinnisvaraarendajatega ja eduka tehingu puhul saame vahendustasu ja just tänu sellele on Ostueksperdi teenus Sulle täiesti tasuta.

Turul on siiski ka üksikuid arendajaid, kes vahendustasu ei paku. Kui soovid, et me Sind ka sellise arendaja juures esindaks, saame eelnevalt kokku leppida konsultatsiooni tasus. Teavitame sellest kindlasti ette ja alati võid meie teenusest loobuda. Olenemata, kas saame Ostueksperdi teenuse eest tasu arendajalt või Sinult, kui kliendilt, lubame, et lähtume alati ennekõike Sinu huvidest, mitte arendaja huvidest, sest vaid nii leiame Sulle kõgi arenduste hulgast sobivaima kodu.

Kristin Kongi
50 80 014

  Teised majad
  ümbruskonnas

  Vaata kõiki uusarendusi Kitsekülas