dominokodud

Asukoht

Kiisa

Kiisa 12 asukoht kaardil

Maja

Tüüp: Korrusmaja
Korruseid: 6
Lift: Jah
Parkimine: 15000
Panipaik: 6000
Rõdu/Terrass: Info puudub
Küte: võrk
Energiaklass: Info puudub
Arhitekt: Info puudub
Arendaja: Altetrend
Valmimisaeg:
Ehitusjärk: Valmis
Ehitisregistri kood: 120798785

Korterid

Kokku:72
Pindalad:33 – 135 ㎡
Hinnad:204 000 – 338 000 €
Hinnad ㎡:3 848 – 4 415 €/m²

Korterite jaotus

Tube V B M Kokku
1 0 0 5 5
2 15 12 2 29
3 22 10 1 33
4 0 4 1 5
Arenduse tutvustus

KESKLINNA MUGAVUS JA KÕRVALTÄNAVA PRIVAATSUS
Maja on rahulik ja mugav koht linnas elamiseks. Lähedal on buss, tramm, rong. Samuti on lähikonnas lasteaiad, koolid ja haigla – kõik, mis on vajalik pere igapäevaseks eluks. Selline asukoht teeb majast ideaalse koha lastega peredele.
MUGAV ASUKOHT
Asukoht mängib meie elus väga tähtsat rolli. Arenenud taristu Tallinna kesklinnas soodustab mugavat elamist ja kindlustab maja elanikke kõige vajalikuga. Hoone mugav asukoht võimaldab jõuda ükskõik millisesse linnaossa vaid 10 minutiga. Selline asukoht muudab maja ihaldusväärseks nii elamiseks, kui ka äritegevuseks.
Majas on 72 1-4 toalist korterit ja 5 äripinda.
Eluruumide omanike parklakohad paiknevad majaaluses soojas garaažis. Maja ees on parklakohad äriruumidele ja külastajatele.

Vaata arendust

Tule tasuta nõustamisele!

UusKorter Ostueksperdid aitavad Sul terve Tallinna ja Harjumaa uusarenduste turu (üle 2000 korteri) pakkumiste hulgast leida sobiva kodu.

Soovitan Ostueksperdi teenust kõigile, kes uusarenduse ostu peale mõtlevad. Sain täieliku ülevaate kõikidest uusarendustest ning kuigi olin enda meelest paljudest variantidest teadlik, siis kohtumisel esitleti mulle uusarendusi, milleni ma ise ei olnud jõudnud. Olen täna uue kodu omanik, mis vastab täpselt sellele, mida otsisin ning kogu protsess tehti Ostueksperdi poolt mulle lihtsaks ja meeldivaks.

Carmen, 2022
Kuidas saada tasuta nõustamist?
 1. Vajuta “Soovin tasuta nõustamist” nupule ja võtame Sinuga 1 tööpäeva jooksul ühendust.
 2. Kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks
 3. Organiseerime Sulle sobivate arendustega Sulle sobival ajal kohtumised
 4. Aitame hinna läbirääkimistel ja vähendame sinu stressi
Kuidas Uuskorter Ostueksperdi teenus toimib?

Kui oled uue kodu otsinguil ja tunned, et vajad abi, et leida endale sobivaim pakkumine, tule tasuta Ostueksperdi nõustamisele.

 1. Võtame Sinuga tööpäeviti 1 tööpäeva jooksul ühendust, võimalusel kohtume ja kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks.
 2. Organiseerime sulle sobivate arendustega sulle sobival ajal kohtumised. Nii saad ühe korraga külastada mitut arendust ja säästad kõvasti aega.
 3. Tegutseme Sinu koduotsinguga aktiivselt ja anname sulle kord nädalas tagasisidet uutest arendustest ja oma tegevusest.

Tea, et…

 • meie kogenud eksperdid annavad sulle kodu ostmisel igakülgset abi ja tagasisidet parima tulemuse saavutamiseks, nii arenduste külastustel kui ka läbirääkimistel.
 • koondame kogu turuinfot, seetõttu võid kindel olla, et oled kursis kõigi uusarendustega.
 • me ei hakka saatma sulle uudiskirju, reklaamibrošüüre, kui Sa selleks eraldi soovi ei avalda.
Kui palju UusKorter Ostueksperdi teenus maksab?

UusKorter Ostueksperdi nõustamine on Sulle tasuta.

Nõustamise käigus pakume Sulle erapooletult kõiki turul saada olevaid uusarendusi arvestades Sinu soovide ja huvidega. Et kõiki turul olevaid uusarendusi pakkuda, teevad UusKorter Ostueksperdid koostööd kinnisvaraarendajatega ja eduka tehingu puhul saame vahendustasu ja just tänu sellele on Ostueksperdi teenus Sulle täiesti tasuta.

Turul on siiski ka üksikuid arendajaid, kes vahendustasu ei paku. Kui soovid, et me Sind ka sellise arendaja juures esindaks, saame eelnevalt kokku leppida konsultatsiooni tasus. Teavitame sellest kindlasti ette ja alati võid meie teenusest loobuda. Olenemata, kas saame Ostueksperdi teenuse eest tasu arendajalt või Sinult, kui kliendilt, lubame, et lähtume alati ennekõike Sinu huvidest, mitte arendaja huvidest, sest vaid nii leiame Sulle kõgi arenduste hulgast sobivaima kodu.

Kristin Kongi
50 80 014

  Teised majad
  maja ümbruses

  Vaata kõiki uusarendusi Kitsekülas