Paekalda 23/2

UusLahekalda uusarendus
Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Paevälja
Lahekalda

Asukoht

Paekalda

Paekalda 23/2 asukoht kaardil
Külasta arenduse kodulehte

Maja

Tüüp: Korrusmaja
Korruseid: 8
Lift: Jah
Parkimine: 7000-9500
Panipaik: 4000
Rõdu/Terrass: Info puudub
Küte: kaugküte
Energiaklass: A
Arhitekt: arhitektuuribüroo PLUSS
Arendaja: Merko
Valmimisaeg:
Ehitusjärk: Info puudub
Ehitisregistri kood: 121357551

Korterid

Kokku:49
Pindalad:43 – 91 ㎡
Hinnad:167 000 – 285 000 €
Hinnad ㎡:3 113 – 3 894 €/m²

Korterite jaotus

Tube V B M Kokku
2 2 19 0 21
3 8 13 0 21
4 0 7 0 7

Uuendatud: 1 aasta tagasi

Arenduse tutvustus

Lahekalda kvartal asub ligi seitsmeteistkümne hektari suurusel looduskaunil Maarjamäe paekaldal. Kortermajad jäävad veepiirist täpselt nii kõrgele, et paljude kodude akendest avaneb imeline vaade merele ja kesklinna tornidele. Päikeseloojangus merevaadete imetlemine koduaknast ei pea olema enam pelgalt unistus. Ka Pirita merepromenaad on Lahekaldast vaid 800 meetrise jalutuskäigu kaugusele. Mööda Mäe tänavat võib siit jala või rattaga seigelda mere äärde kasvõi iga päev.

Vaata arendust

Tule tasuta nõustamisele!

UusKorter Ostueksperdid aitavad Sul terve Tallinna ja Harjumaa uusarenduste turu (üle 2000 korteri) pakkumiste hulgast leida sobiva kodu.

“Soovitan Ostueksperdi teenust kõigile, kes uusarenduse ostu peale mõtlevad. Sain täieliku ülevaate kõikidest uusarendustest ning kuigi olin enda meelest paljudest variantidest teadlik, siis kohtumisel esitleti mulle uusarendusi, milleni ma ise ei olnud jõudnud. Olen täna uue kodu omanik, mis vastab täpselt sellele, mida otsisin ning kogu protsess tehti Ostueksperdi poolt mulle lihtsaks ja meeldivaks.”

Carmen, 2022
Kuidas saada tasuta nõustamist?
 1. Vajuta “Soovin tasuta nõustamist” nupule ja võtame Sinuga 1 tööpäeva jooksul ühendust.
 2. Kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks
 3. Organiseerime Sulle sobivate arendustega Sulle sobival ajal kohtumised
 4. Aitame hinna läbirääkimistel ja vähendame sinu stressi
Kuidas Uuskorter Ostueksperdi teenus toimib?

Kui oled uue kodu otsinguil ja tunned, et vajad abi, et leida endale sobivaim pakkumine, tule tasuta Ostueksperdi nõustamisele.

 1. Võtame Sinuga tööpäeviti 1 tööpäeva jooksul ühendust, võimalusel kohtume ja kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks.
 2. Organiseerime sulle sobivate arendustega sulle sobival ajal kohtumised. Nii saad ühe korraga külastada mitut arendust ja säästad kõvasti aega.
 3. Tegutseme Sinu koduotsinguga aktiivselt ja anname sulle kord nädalas tagasisidet uutest arendustest ja oma tegevusest.

Tea, et…

 • meie kogenud eksperdid annavad sulle kodu ostmisel igakülgset abi ja tagasisidet parima tulemuse saavutamiseks, nii arenduste külastustel kui ka läbirääkimistel.
 • koondame kogu turuinfot, seetõttu võid kindel olla, et oled kursis kõigi uusarendustega.
 • me ei hakka saatma sulle uudiskirju, reklaamibrošüüre, kui Sa selleks eraldi soovi ei avalda.
Kui palju UusKorter Ostueksperdi teenus maksab?

UusKorter Ostueksperdi nõustamine on Sulle tasuta.

Nõustamise käigus pakume Sulle erapooletult kõiki turul saada olevaid uusarendusi arvestades Sinu soovide ja huvidega. Et kõiki turul olevaid uusarendusi pakkuda, teevad UusKorter Ostueksperdid koostööd kinnisvaraarendajatega ja eduka tehingu puhul saame vahendustasu ja just tänu sellele on Ostueksperdi teenus Sulle täiesti tasuta.

Turul on siiski ka üksikuid arendajaid, kes vahendustasu ei paku. Kui soovid, et me Sind ka sellise arendaja juures esindaks, saame eelnevalt kokku leppida konsultatsiooni tasus. Teavitame sellest kindlasti ette ja alati võid meie teenusest loobuda. Olenemata, kas saame Ostueksperdi teenuse eest tasu arendajalt või Sinult, kui kliendilt, lubame, et lähtume alati ennekõike Sinu huvidest, mitte arendaja huvidest, sest vaid nii leiame Sulle kõgi arenduste hulgast sobivaima kodu.

Kaire Variksaar
50 80 014

  Teised majad
  maja ümbruses

  Vaata kõiki uusarendusi Päeväljal

  Pirita tee 26d

  3 vaba korterit (29) • 329 900 – 359 900 €

  Paevälja 11

  5 vaba korterit (48) • 179 000 – 294 000 €