Vana-Altoa tee 2 ja 4

Rabarebase aedlinn uusarendus

Harjumaa, Kiili vald

Asukoht

Vana-Altoa tee

Vana-Altoa tee 2 ja 4 asukoht kaardil

Maja

Tüüp: Ridaelamu
Korruseid: 1/2
Lift: Ei
Parkimine: Info puudub
Panipaik: Hinnas
Rõdu/Terrass: JAH
Küte: Päikesepaneelid/maaküte
Energiaklass: A
Arhitekt: Projektibüroo OÜ
Arendaja: Pinered OÜ
Valmimisaeg:
Ehitusjärk: Ehitamisel
Ehitisregistri kood: 191671401

Korterid

Kokku:10
Pindalad:69 – 91 ㎡
Hinnad:Info puudulik
Hinnad ㎡:Info puudulik

Korterite jaotus

Tube V B M Kokku
4 0 2 8 10
Arenduse tutvustus

Rabarebase aedlinn on terviklik elukeskkond, kuhu on planeeritud kahte tüüpi kodud: ühe- ja kahekordsed ridaelamud. Arhitektid on Rabarebase aedlinna kavandades ühendanud eramaja luksuse ja kortermaja mugavuse.

Rabarebase aedlinn paikneb Kiili alevi kõrval. Gümnaasium ja lasteaed asuvad jalakäigu kaugusel ning nendeni pääseb turvaliselt mööda kergliiklusteed. Kiilis on ka laste huvikool, perearstikeskus, kaks kauplust ja söögikohad.

Vaata arendust

Tule tasuta nõustamisele!

UusKorter Ostueksperdid aitavad Sul terve Tallinna ja Harjumaa uusarenduste turu (üle 2000 korteri) pakkumiste hulgast leida sobiva kodu.

Soovitan Ostueksperdi teenust kõigile, kes uusarenduse ostu peale mõtlevad. Sain täieliku ülevaate kõikidest uusarendustest ning kuigi olin enda meelest paljudest variantidest teadlik, siis kohtumisel esitleti mulle uusarendusi, milleni ma ise ei olnud jõudnud. Olen täna uue kodu omanik, mis vastab täpselt sellele, mida otsisin ning kogu protsess tehti Ostueksperdi poolt mulle lihtsaks ja meeldivaks.

Carmen, 2022
Kuidas saada tasuta nõustamist?
  1. Vajuta “Soovin tasuta nõustamist” nupule ja võtame Sinuga 1 tööpäeva jooksul ühendust.
  2. Kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks
  3. Organiseerime Sulle sobivate arendustega Sulle sobival ajal kohtumised
  4. Aitame hinna läbirääkimistel ja vähendame sinu stressi
Kuidas Uuskorter Ostueksperdi teenus toimib?

Kui oled uue kodu otsinguil ja tunned, et vajad abi, et leida endale sobivaim pakkumine, tule tasuta Ostueksperdi nõustamisele.

  1. Võtame Sinuga tööpäeviti 1 tööpäeva jooksul ühendust, võimalusel kohtume ja kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks.
  2. Organiseerime sulle sobivate arendustega sulle sobival ajal kohtumised. Nii saad ühe korraga külastada mitut arendust ja säästad kõvasti aega.
  3. Tegutseme Sinu koduotsinguga aktiivselt ja anname sulle kord nädalas tagasisidet uutest arendustest ja oma tegevusest.

Tea, et…

  • meie kogenud eksperdid annavad sulle kodu ostmisel igakülgset abi ja tagasisidet parima tulemuse saavutamiseks, nii arenduste külastustel kui ka läbirääkimistel.
  • koondame kogu turuinfot, seetõttu võid kindel olla, et oled kursis kõigi uusarendustega.
  • me ei hakka saatma sulle uudiskirju, reklaamibrošüüre, kui Sa selleks eraldi soovi ei avalda.
Kui palju UusKorter Ostueksperdi teenus maksab?

UusKorter Ostueksperdi nõustamine on Sulle tasuta.

Nõustamise käigus pakume Sulle erapooletult kõiki turul saada olevaid uusarendusi arvestades Sinu soovide ja huvidega. Et kõiki turul olevaid uusarendusi pakkuda, teevad UusKorter Ostueksperdid koostööd kinnisvaraarendajatega ja eduka tehingu puhul saame vahendustasu ja just tänu sellele on Ostueksperdi teenus Sulle täiesti tasuta.

Turul on siiski ka üksikuid arendajaid, kes vahendustasu ei paku. Kui soovid, et me Sind ka sellise arendaja juures esindaks, saame eelnevalt kokku leppida konsultatsiooni tasus. Teavitame sellest kindlasti ette ja alati võid meie teenusest loobuda. Olenemata, kas saame Ostueksperdi teenuse eest tasu arendajalt või Sinult, kui kliendilt, lubame, et lähtume alati ennekõike Sinu huvidest, mitte arendaja huvidest, sest vaid nii leiame Sulle kõgi arenduste hulgast sobivaima kodu.

Kristin Kongi
50 80 014