Uuspere tee 4/1

ArhiivTiskreoja elurajoon uusarendus
Harjumaa, Harku vald, Tiskre küla
Tiskreoja
Maja on arhiveeritud. Ajaloolise info saamiseks võta meiega ühendust.

  Arenduse tutvustus

  Tiskreoja elanikel on igas suunas kiire ühendus tänu värskelt valminud Haabersti viaduktile. Vabaduse väljak on vaid 15 ja Rocca al Mare kaubanduskeskus 3-minutilise sõidu kaugusel. 2020. aastal rajatakse Rannamõisa teele 4-realine autotee koos uue ringteega, mis tagab kodude juurde Rannamõisa teelt otse mugava ligipääsu.

  2021. aasta oktoobris avas uksed Tiskreoja Lastehoid. Lastehoid asub Tiskreoja elurajoonis ning nii on loodud mõnus elukeskkond, kust tegelikult ei peagi lahkuma, sest igapäevaeluks vajalik on mugavalt käe-jala juures.

  Elurajooni on loodud mahukas mänguväljak kõikidele vanustele – turnimisala kuni 8-aastastele, noorteala kuni 14-aastastele, skatepark, välijõusaal ja venitusala ning majadest eemale toodud pallimänguala igas vanuses spordisõpradele.

  Tiskreojas on kogu rõhk on pandud mugavusele ja perekesksele olemisele. Iga kortermaja juures on parkimine ühel pool ja kinnine roheala teisel pool, mis tähendab näiteks, et lapsed saab südamerahus turvaliselt alati õue mängima saata.

  Vaata arendust