Printsu tee 1

MüüdudPärnaõue Premium Star uusarendus

Harjumaa, Tallinn, Haabersti, Pikaliiva

Pärnaõue Premium Star

Asukoht

Pikaliiva

Printsu tee 1 asukoht kaardil

Maja

Tüüp: Korrusmaja
Korruseid: 2
Lift: Ei
Parkimine: 6000
Panipaik: korteris
Rõdu/Terrass: Info puudub
Küte: autonoomne gaas
Energiaklass: B
Arhitekt: Info puudub
Arendaja: Bonava Eesti OÜ
Valmimisaeg:
Ehitusjärk: Info puudub
Ehitisregistri kood: Info puudub

Korterid

Kokku:24
Pindalad:34 – 84 ㎡
Hinnad:263 807 – 277 140 €
Hinnad ㎡:3 812 – 4 040 €/m²

Korterite jaotus

Tube V B M Kokku
1 0 0 3 3
2 0 0 3 3
3 0 0 15 15
4 0 0 3 3
Arenduse tutvustus

Pärnaõue Premium Star on kaasaegse arhitektuuriga hubane elamu Pärnaõue rahulikuimas piirkonnas, ümbritsetuna eramajadest ning Vana-Rannamõisa tee põlispuude rohelusest. Kahekordne, vaid 8 korteriga elamu pakub suurimat privaatsust Pärnaõuel.

Avarate planeeringutega kodudel on klaasitud rõdud, mida on mugav kasutada aastaringselt miniaia või hubase ruumipikendusena, kus pikast päevast lõõgastuda. Elutuppa toovad valgust suured maast laeni aknad; vesipõrandaküte annab kodule moodsa ja puhta väljanägemise ning kaasaegne targa kodu lahendus pakub innovatiivseid võimalusi kodu juhtimiseks. Pärnaõue Premium Star elamute katustel asetsevad päikesepaneelid, mis katavad osa maja energiakulust, tagades aastaringselt madalad kodukulud. Parkimine on korraldatud vaid maja-aluses parklas, mis lisab igapäevaellu mugavust ning hoiab elamute ümbruse turvalise ja autovabana. Premium Star kodude valmimisega 2022. aastal jõuab lõpule ka kogu Pärnaõue piirkonna elamuarendus.

Vaata arendust

Tule tasuta nõustamisele!

UusKorter Ostueksperdid aitavad Sul terve Tallinna ja Harjumaa uusarenduste turu (üle 2000 korteri) pakkumiste hulgast leida sobiva kodu.

Soovitan Ostueksperdi teenust kõigile, kes uusarenduse ostu peale mõtlevad. Sain täieliku ülevaate kõikidest uusarendustest ning kuigi olin enda meelest paljudest variantidest teadlik, siis kohtumisel esitleti mulle uusarendusi, milleni ma ise ei olnud jõudnud. Olen täna uue kodu omanik, mis vastab täpselt sellele, mida otsisin ning kogu protsess tehti Ostueksperdi poolt mulle lihtsaks ja meeldivaks.

Carmen, 2022
Kuidas saada tasuta nõustamist?
 1. Vajuta “Soovin tasuta nõustamist” nupule ja võtame Sinuga 1 tööpäeva jooksul ühendust.
 2. Kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks
 3. Organiseerime Sulle sobivate arendustega Sulle sobival ajal kohtumised
 4. Aitame hinna läbirääkimistel ja vähendame sinu stressi
Kuidas Uuskorter Ostueksperdi teenus toimib?

Kui oled uue kodu otsinguil ja tunned, et vajad abi, et leida endale sobivaim pakkumine, tule tasuta Ostueksperdi nõustamisele.

 1. Võtame Sinuga tööpäeviti 1 tööpäeva jooksul ühendust, võimalusel kohtume ja kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks.
 2. Organiseerime sulle sobivate arendustega sulle sobival ajal kohtumised. Nii saad ühe korraga külastada mitut arendust ja säästad kõvasti aega.
 3. Tegutseme Sinu koduotsinguga aktiivselt ja anname sulle kord nädalas tagasisidet uutest arendustest ja oma tegevusest.

Tea, et…

 • meie kogenud eksperdid annavad sulle kodu ostmisel igakülgset abi ja tagasisidet parima tulemuse saavutamiseks, nii arenduste külastustel kui ka läbirääkimistel.
 • koondame kogu turuinfot, seetõttu võid kindel olla, et oled kursis kõigi uusarendustega.
 • me ei hakka saatma sulle uudiskirju, reklaamibrošüüre, kui Sa selleks eraldi soovi ei avalda.
Kui palju UusKorter Ostueksperdi teenus maksab?

UusKorter Ostueksperdi nõustamine on Sulle tasuta.

Nõustamise käigus pakume Sulle erapooletult kõiki turul saada olevaid uusarendusi arvestades Sinu soovide ja huvidega. Et kõiki turul olevaid uusarendusi pakkuda, teevad UusKorter Ostueksperdid koostööd kinnisvaraarendajatega ja eduka tehingu puhul saame vahendustasu ja just tänu sellele on Ostueksperdi teenus Sulle täiesti tasuta.

Turul on siiski ka üksikuid arendajaid, kes vahendustasu ei paku. Kui soovid, et me Sind ka sellise arendaja juures esindaks, saame eelnevalt kokku leppida konsultatsiooni tasus. Teavitame sellest kindlasti ette ja alati võid meie teenusest loobuda. Olenemata, kas saame Ostueksperdi teenuse eest tasu arendajalt või Sinult, kui kliendilt, lubame, et lähtume alati ennekõike Sinu huvidest, mitte arendaja huvidest, sest vaid nii leiame Sulle kõgi arenduste hulgast sobivaima kodu.

Kristin Kongi
50 80 014

  Teised majad
  ümbruskonnas

  Vaata kõiki uusarendusi Pikaliival