ARHIVEERITUD Paldiski mnt 21. Käesoleva lehekülje uuendamine on lõpetatud ning see on arhiveeritud. (15.10.2018 — 18.06.2021)

Paldiski mnt 21

Matilda maja (Uusarendus)

Maja

Tüüp: korrusmaja
Korruseid: 5 korrust
Lift: Jah
Parkimine: Parkimiskoht köetud parklas 16 000€, maja all 9 000 €.
Panipaik: Hinnas
Rõdu/Terrass: 5,3-10m2
Küte: kaugküte
Energiaklass: Info puudub
Arhitekt: Raivo Puusepp
Arendaja: Merko
Valmimisaeg: 2020 algus
Ehitusjärk: 9 - Ehitustegevus lõppenud
Ehitisregistri kood: 120853770

Korterid

Kortereid: 18
Pindalad: 62.3 — 113.1 m²
Hinnad: 165 000 — 269 000 €
Hinnad m²: 2 562 — 2 801 €/m²

Korterite jaotus

Tube Kokku V B M
2 7 0 1 6
3 7 0 2 5
4 4 0 0 4
Uuendatud: 18.06.2021
ÄRA MÜÜDUD

Lisainfo

Matilda Maja

5-korruselises Matilda majas on 20 rõduga linnakorterit. Hoone esimesel korrusel paiknevad 2 avarat äripinda. Autot saab parkida maja maa-aluses parklas või esimese korruse tasandil asuvas parklas. Jalgrataste ja vankrite hoiustamiseks on igal korteril panipaik hoone maa-alusel korrusel. Majas on lift. Puhkehetki saab nautida hubases haljasalaga hoovis.

Tule tasuta nõustamisele!

UusKorter Ostueksperdid aitavad Sul terve Tallinna ja Harjumaa uusarenduste turu (üle 2000 korteri) pakkumiste hulgast leida sobiva kodu.

"Soovitan Ostueksperdi teenust kõigile, kes uusarenduse ostu peale mõtlevad. Sain täieliku ülevaate kõikidest uusarendustest ning kuigi olin enda meelest paljudest variantidest teadlik, siis kohtumisel esitleti mulle uusarendusi, milleni ma ise ei olnud jõudnud. Olen täna uue kodu omanik, mis vastab täpselt sellele, mida otsisin ning kogu protsess tehti Ostueksperdi poolt mulle lihtsaks ja meeldivaks." Carmen, 2021

  1. Vajuta "Soovin tasuta lisainfot" nupule ja võtame Sinuga 1 tööpäeva jooksul ühendust
  2. Kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks
  3. Organiseerime Sulle sobivate arendustega Sulle sobival ajal kohtumised
  4. Aitame hinna läbirääkimistel ja vähendame sinu stressi
Sally Rosenbaum 508 0014
Mirell Soasepp 505 1181
Koostöös RE Kinnisvara logo
Teie sõnum on saadetud! Võtame peatselt teiega ühendust emaili või telefoni teel!

Kuidas Uuskorter Ostueksperdi teenus toimib?

Kui oled uue kodu otsinguil ja tunned, et vajad abi, et leida endale sobivaim pakkumine, tule tasuta Ostueksperdi nõustamisele.

  1. Võtame Sinuga tööpäeviti 1 tööpäeva jooksul ühendust, võimalusel kohtume ja kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks.
  2. Organiseerime sulle sobivate arendustega sulle sobival ajal kohtumised. Nii saad ühe korraga külastada mitut arendust ja säästad kõvasti aega.
  3. Tegutseme Sinu koduotsinguga aktiivselt ja anname sulle kord nädalas tagasisidet uutest arendustest ja oma tegevusest.

*Tea, et ...

  • meie kogenud eksperdid annavad sulle kodu ostmisel igakülgset abi ja tagasisidet parima tulemuse saavutamiseks, nii arenduste külastustel kui ka läbirääkimistel.
  • koondame kogu turuinfot, seetõttu võid kindel olla, et oled kursis kõigi uusarendustega.
  • me ei hakka saatma sulle uudiskirju, reklaamibrošüüre, kui Sa selleks eraldi soovi ei avalda.

Kui palju UusKorter Ostueksperdi teenus maksab?

UusKorter Ostueksperdi nõustamine on Sulle tasuta.

Nõustamise käigus pakume Sulle erapooletult kõiki turul saada olevaid uusarendusi arvestades Sinu soovide ja huvidega. Et kõiki turul olevaid uusarendusi pakkuda, teevad UusKorter Ostueksperdid koostööd kinnisvaraarendajatega ja eduka tehingu puhul saame vahendustasu ja just tänu sellele on Ostueksperdi teenus Sulle täiesti tasuta.

Turul on siiski ka üksikuid arendajaid, kes vahendustasu ei paku. Kui soovid, et me Sind ka sellise arendaja juures esindaks, saame eelnevalt kokku leppida konsultatsiooni tasus. Teavitame sellest kindlasti ette ja alati võid meie teenusest loobuda. Olenemata, kas saame Ostueksperdi teenuse eest tasu arendajalt või Sinult, kui kliendilt, lubame, et lähtume alati ennekõike Sinu huvidest, mitte arendaja huvidest, sest vaid nii leiame Sulle kõgi arenduste hulgast sobivaima kodu.

Ole uute uusarendustega kursis!

Sisesta mailiaadress ja teavitame sind kohe uutest arendustest. Tea, et me ei edasta sinu kontakte ja kirjast saad loobuda igal ajal.

Olete registreerunud!