Nõmme tee 57

Lilleküla Kodud uusarendus
Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Lilleküla
Lilleküla Kodud

Asukoht

Nõmme tee

Nõmme tee 57 asukoht kaardil
Külasta arenduse kodulehte

Maja

Tüüp: Korrusmaja
Korruseid: 3
Lift: Jah
Parkimine: Info puudub
Panipaik: Info puudub
Rõdu/Terrass: Info puudub
Küte: gaas võrk
Energiaklass: Info puudub
Arhitekt: Info puudub
Arendaja: Hepsor
Valmimisaeg: Detsember 2023
Ehitusjärk: Ehitamisel
Ehitisregistri kood: 121366537

Korterid

Kokku:26
Pindalad:29 – 90 ㎡
Hinnad:Info puudulik
Hinnad ㎡:Info puudulik

Korterite jaotus

Tube V B M Kokku
1 6 0 0 6
2 6 0 0 6
3 10 0 0 10
4 4 0 0 4

Uuendatud: 2 kuud tagasi

Arenduse tutvustus

Kõik, mida vajad
Hinnatud Kristiine linnaosas asuv vaid 26-korteriga hubane Lilleküla Kodude maja paikneb otse Räägu Pargi vastas, luues meeldivalt rohelise kodukeskkonna ja pakkudes ohtralt vaba aja veetmise võimalusi.

Kristiine vaiksetel kõrvaltänavatel jalutades võib lausa ära unustada, et oled Tallinna kesklinnast vaid mõne kilomeetri kaugusel. Siin linnaosas on säilinud palju parke ja rohelust ning läheduses ootavad avastamist ka mitmed metsarajad.

Ühtaegu modernses ent sooja ja sõbraliku aedlinnaga sobituvas majas leidub nii hubaseid ja kompaktseid 1-toalisi kui ka avaraid ja funktsionaalseid 4-toalisi kortereid.

Siin leiab väärt pelgupaiga nii südalinna meeleolukat melu nautiv noor professionaal kui veidi rahulikumat elutempot eelistav perekond.

Vaata arendust

Tule tasuta nõustamisele!

UusKorter Ostueksperdid aitavad Sul terve Tallinna ja Harjumaa uusarenduste turu (üle 2000 korteri) pakkumiste hulgast leida sobiva kodu.

“Soovitan Ostueksperdi teenust kõigile, kes uusarenduse ostu peale mõtlevad. Sain täieliku ülevaate kõikidest uusarendustest ning kuigi olin enda meelest paljudest variantidest teadlik, siis kohtumisel esitleti mulle uusarendusi, milleni ma ise ei olnud jõudnud. Olen täna uue kodu omanik, mis vastab täpselt sellele, mida otsisin ning kogu protsess tehti Ostueksperdi poolt mulle lihtsaks ja meeldivaks.”

Carmen, 2022
Kuidas saada tasuta nõustamist?
 1. Vajuta “Soovin tasuta nõustamist” nupule ja võtame Sinuga 1 tööpäeva jooksul ühendust.
 2. Kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks
 3. Organiseerime Sulle sobivate arendustega Sulle sobival ajal kohtumised
 4. Aitame hinna läbirääkimistel ja vähendame sinu stressi
Kuidas Uuskorter Ostueksperdi teenus toimib?

Kui oled uue kodu otsinguil ja tunned, et vajad abi, et leida endale sobivaim pakkumine, tule tasuta Ostueksperdi nõustamisele.

 1. Võtame Sinuga tööpäeviti 1 tööpäeva jooksul ühendust, võimalusel kohtume ja kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks.
 2. Organiseerime sulle sobivate arendustega sulle sobival ajal kohtumised. Nii saad ühe korraga külastada mitut arendust ja säästad kõvasti aega.
 3. Tegutseme Sinu koduotsinguga aktiivselt ja anname sulle kord nädalas tagasisidet uutest arendustest ja oma tegevusest.

Tea, et…

 • meie kogenud eksperdid annavad sulle kodu ostmisel igakülgset abi ja tagasisidet parima tulemuse saavutamiseks, nii arenduste külastustel kui ka läbirääkimistel.
 • koondame kogu turuinfot, seetõttu võid kindel olla, et oled kursis kõigi uusarendustega.
 • me ei hakka saatma sulle uudiskirju, reklaamibrošüüre, kui Sa selleks eraldi soovi ei avalda.
Kui palju UusKorter Ostueksperdi teenus maksab?

UusKorter Ostueksperdi nõustamine on Sulle tasuta.

Nõustamise käigus pakume Sulle erapooletult kõiki turul saada olevaid uusarendusi arvestades Sinu soovide ja huvidega. Et kõiki turul olevaid uusarendusi pakkuda, teevad UusKorter Ostueksperdid koostööd kinnisvaraarendajatega ja eduka tehingu puhul saame vahendustasu ja just tänu sellele on Ostueksperdi teenus Sulle täiesti tasuta.

Turul on siiski ka üksikuid arendajaid, kes vahendustasu ei paku. Kui soovid, et me Sind ka sellise arendaja juures esindaks, saame eelnevalt kokku leppida konsultatsiooni tasus. Teavitame sellest kindlasti ette ja alati võid meie teenusest loobuda. Olenemata, kas saame Ostueksperdi teenuse eest tasu arendajalt või Sinult, kui kliendilt, lubame, et lähtume alati ennekõike Sinu huvidest, mitte arendaja huvidest, sest vaid nii leiame Sulle kõgi arenduste hulgast sobivaima kodu.

Kaire Variksaar
50 80 014

  Teised majad
  maja ümbruses

  Vaata kõiki uusarendusi Lillekülas

  Sõpruse pst 28

  18 vaba korterit (25) • 260 000 – 720 000 €

  Nõmme tee 70

  11 vaba korterit (18) • 199 900 – 399 900 €

  Mõtuse 25

  2 vaba korterit (40) • 187 600 – 209 100 €