Lasteaia Kodu

Asukoht

Lasteaia

Lasteaia asukoht kaardil

Maja

Tüüp: Korrusmaja
Korruseid: 2
Lift: Jah
Parkimine: 3550
Panipaik: 4100-6600
Rõdu/Terrass: JAH
Küte: Kaugküte, korterites ruumipõhiselt reguleeritav vesipõrandaküte
Energiaklass: A
Arhitekt: Aigar Roht
Arendaja: Ovilon
Valmimisaeg:
Ehitusjärk: Ehitamisel
Ehitisregistri kood: 121371135

Korterid

Kokku:22
Pindalad:46 – 117 ㎡
Hinnad:178 600 – 408 900 €
Hinnad ㎡:3 335 – 3 871 €/m²

Korterite jaotus

Tube V B M Kokku
2 3 1 0 4
3 8 0 0 8
4 7 1 2 10
Arenduse tutvustus

Tabasalu südamesse rajatakse A-energiaklassi kaasaegsed korterelamud.
Majade arhitekt Aigar Roht on projekteerimisel arvestanud energiasäästlikkust ja samas atraktiivsust ning kasutajamugavust.
Lasteaia 6/8 kortermajad on paigutatud nii, et enamikes korterites avanevad vaated vähemalt kahte ilmakaarde. Loodusele avatust pakub kõigile korteritele planeeritud terrass või rõdu. Kolmekorruselises majas on lift, nutika kodu lahendused ja jahutuse valmidus. Valikus on 2- kuni 4-toalised kodud. Enamikes korterites on võimalik valida kas duši või vanni vahel. Luksuslikematesse korteritesse on planeeritud leiliruum.
Korterite siseviimistlus sünnib koostöös sisearhitekt Aet Sanderiga. Uhiuue kodu omanik saab valida erinevate läbimõeldud pakettide vahel.

Vaata arendust

Tule tasuta nõustamisele!

UusKorter Ostueksperdid aitavad Sul terve Tallinna ja Harjumaa uusarenduste turu (üle 2000 korteri) pakkumiste hulgast leida sobiva kodu.

“Soovitan Ostueksperdi teenust kõigile, kes uusarenduse ostu peale mõtlevad. Sain täieliku ülevaate kõikidest uusarendustest ning kuigi olin enda meelest paljudest variantidest teadlik, siis kohtumisel esitleti mulle uusarendusi, milleni ma ise ei olnud jõudnud. Olen täna uue kodu omanik, mis vastab täpselt sellele, mida otsisin ning kogu protsess tehti Ostueksperdi poolt mulle lihtsaks ja meeldivaks.”

Carmen, 2022
Kuidas saada tasuta nõustamist?
  1. Vajuta “Soovin tasuta nõustamist” nupule ja võtame Sinuga 1 tööpäeva jooksul ühendust.
  2. Kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks
  3. Organiseerime Sulle sobivate arendustega Sulle sobival ajal kohtumised
  4. Aitame hinna läbirääkimistel ja vähendame sinu stressi
Kuidas Uuskorter Ostueksperdi teenus toimib?

Kui oled uue kodu otsinguil ja tunned, et vajad abi, et leida endale sobivaim pakkumine, tule tasuta Ostueksperdi nõustamisele.

  1. Võtame Sinuga tööpäeviti 1 tööpäeva jooksul ühendust, võimalusel kohtume ja kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks.
  2. Organiseerime sulle sobivate arendustega sulle sobival ajal kohtumised. Nii saad ühe korraga külastada mitut arendust ja säästad kõvasti aega.
  3. Tegutseme Sinu koduotsinguga aktiivselt ja anname sulle kord nädalas tagasisidet uutest arendustest ja oma tegevusest.

Tea, et…

  • meie kogenud eksperdid annavad sulle kodu ostmisel igakülgset abi ja tagasisidet parima tulemuse saavutamiseks, nii arenduste külastustel kui ka läbirääkimistel.
  • koondame kogu turuinfot, seetõttu võid kindel olla, et oled kursis kõigi uusarendustega.
  • me ei hakka saatma sulle uudiskirju, reklaamibrošüüre, kui Sa selleks eraldi soovi ei avalda.
Kui palju UusKorter Ostueksperdi teenus maksab?

UusKorter Ostueksperdi nõustamine on Sulle tasuta.

Nõustamise käigus pakume Sulle erapooletult kõiki turul saada olevaid uusarendusi arvestades Sinu soovide ja huvidega. Et kõiki turul olevaid uusarendusi pakkuda, teevad UusKorter Ostueksperdid koostööd kinnisvaraarendajatega ja eduka tehingu puhul saame vahendustasu ja just tänu sellele on Ostueksperdi teenus Sulle täiesti tasuta.

Turul on siiski ka üksikuid arendajaid, kes vahendustasu ei paku. Kui soovid, et me Sind ka sellise arendaja juures esindaks, saame eelnevalt kokku leppida konsultatsiooni tasus. Teavitame sellest kindlasti ette ja alati võid meie teenusest loobuda. Olenemata, kas saame Ostueksperdi teenuse eest tasu arendajalt või Sinult, kui kliendilt, lubame, et lähtume alati ennekõike Sinu huvidest, mitte arendaja huvidest, sest vaid nii leiame Sulle kõgi arenduste hulgast sobivaima kodu.

Kristin Kongi
50 80 014