ARHIVEERITUD Kunderi 25 maja on valmis ja kõik korterid ära müüdud. Käesoleva lehekülje uuendamine on lõpetatud ning see on arhiveeritud. (05.03.2017)

Kunderi 25 renoveerimine

Kunderi 25 - Hingega Kodu
Uued korterid Kadriorus kesklinna piiril!
Kunderi 25 on täielikult renoveeritud kortermaja Kesklinna ja Kadrioru kohtumispaigas. Hubane eluruum privaatse sisehooviga asub mugavalt linna keskuses. Jalutuskäigu kaugusel nii Kadrioru park, südalinn, koolid- lasteaiad kui ka reisisadam. Kunderi 25, ajaloolise tänava keskmes asuv hingega kodu. Tule tutvu oma uue koduga juba täna!

Asukoht

J. Kunderi tn 25, 10121 Tallinn
(Torupilli asum, Kesklinna linnaosa)
Külasta arenduse kodulehte

Maja

tüüp: korrusmaja
korruseid: 3 korrust
lift: ei
panipaik: 2000€
parkimine: õues: 8500€
küte: lokaalne gaasikatel
energiaklass: info puudub
arhitekt: info puudub
arendaja: Perton Ehitus OÜ
valmimisaeg: 2016 kevad
ehitusjärk: ehitustegevus lõppenud
ehitisregistri kood: 101015905

Korterid

kortereid: 14
pindalad: 28 - 85.6 m²
hinnad: 88 000 - 199 500 €
m² hinnad: 2024 - 2652 €/m²
rõdu/terrass: paaril
Korterite jaotus
tube kokku V B M
1 0 0 0 0
2 8 0 0 8
3 3 0 0 3
4 3 0 0 3
Legend: V=vaba; B=broneeritud; M=müüdud Uuendatud: 10.02.2017
ÄRA MÜÜDUD

Pilte

Tule tasuta nõustamisele!

UusKorter Ostueksperdid aitavad Sul terve Tallinna ja Harjumaa uusarenduste turu (üle 2000 korteri) pakkumiste hulgast leida sobiva kodu.

"Jäin Ostueksperdi teenusega väga rahule. Teenindus oli väga hea, mulle tehti turust põhjalik ülevaade ja mis kõige olulisem, Ostuekspert oli kogu aeg kättesaadav." Aljona, oktoober 2019

 1. Vajuta "Soovin tasuta lisainfot" nupule ja võtame Sinuga 1 tunni jooksul ühendust
 2. Kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks
 3. Organiseerime Sulle sobivate arendustega Sulle sobival ajal kohtumised
 4. Aitame hinna läbirääkimistel ja vähendame sinu stressi
Eliis Õitspuu pilt
Eliis Õitspuu
Soovin tasuta lisainfot
Koostöös
või helista 502 9669

Kuidas Uuskorter Ostueksperdi teenus toimib?

Kui oled uue kodu otsinguil ja tunned, et vajad abi, et leida endale sobivaim pakkumine, tule tasuta Ostueksperdi nõustamisele.

 1. Võtame Sinuga tööpäeviti 1 tunni jooksul ühendust, võimalusel kohtume ja kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks.
 2. Organiseerime sulle sobivate arendustega sulle sobival ajal kohtumised. Nii saad ühe korraga külastada mitut arendust ja säästad kõvasti aega.
 3. Tegutseme Sinu koduotsinguga aktiivselt ja anname sulle kord nädalas tagasisidet uutest arendustest ja oma tegevusest.
 4. Kui oled endale kodu leidnud, anna meile teada ja saadame sulle kingituseks 100€ väärtuses On24.​ee või Kaubamaja kinkekaardi.

*Tea, et ...

 • meie kogenud eksperdid annavad sulle kodu ostmisel igakülgset abi ja tagasisidet parima tulemuse saavutamiseks, nii arenduste külastustel kui ka läbirääkimistel.
 • koondame kogu turuinfot, seetõttu võid kindel olla, et oled kursis kõigi uusarendustega.
 • me ei hakka saatma sulle uudiskirju, reklaamibrošüüre, kui Sa selleks eraldi soovi ei avalda.

Kui palju UusKorter Ostueksperdi teenus maksab?

UusKorter Ostueksperdi nõustamine on Sulle tasuta.

Nõustamise käigus pakume Sulle erapooletult kõiki turul saada olevaid uusarendusi arvestades Sinu soovide ja huvidega. Et kõiki turul olevaid uusarendusi pakkuda, teevad UusKorter Ostueksperdid koostööd kinnisvaraarendajatega ja eduka tehingu puhul saame vahendustasu ja just tänu sellele on Ostueksperdi teenus Sulle täiesti tasuta.

Turul on siiski ka üksikuid arendajaid, kes vahendustasu ei paku. Kui soovid, et me Sind ka sellise arendaja juures esindaks, saame eelnevalt kokku leppida konsultatsiooni tasus. Teavitame sellest kindlasti ette ja alati võid meie teenusest loobuda. Olenemata, kas saame Ostueksperdi teenuse eest tasu arendajalt või Sinult, kui kliendilt, lubame, et lähtume alati ennekõike Sinu huvidest, mitte arendaja huvidest, sest vaid nii leiame Sulle kõgi arenduste hulgast sobivaima kodu.

Arendusi piirkonnas


Leia kaardilt või nimekirjast

jaga maja
URL: