Valge 6a/2 Valgemaja

Hõbevalge (Renoveerimine)

Maja

Tüüp: korrusmaja
Korruseid: 3 korrust
Lift: Jah
Parkimine: 6000
Panipaik: Info puudub
Rõdu/Terrass: Info puudub
Küte: kaugküte
Energiaklass: B
Arhitekt: Aleksander Zverev
Arendaja: Raman OÜ
Valmimisaeg: 2020 märts
Ehitusjärk: 3 - Platsi ettevalmistus
Ehitisregistri kood: 120858829

Sama arenduse teised majad:

Korterid

Kortereid: 28
Pindalad: 27.7 — 90.1 m²
Hinnad: 72 000 — 213 000 €
Hinnad m²: 2 399 — 3 208 €/m²

Korterite jaotus

Tube Kokku V B M
0 1 0 0 1
1 1 0 0 1
2 14 2 1 11
3 9 1 1 7
4 3 1 1 1
Legend: V=vaba; B=broneeritud; M=müüdud Uuendatud: 30.07.2020

Lisainfo

Hõbevalge

Hõbevalge arendus asub hinnatud rohelises, promenaadi- ja merelähedases Kadrioru piirkonnas, vaid jalutuskäigu kaugusel vanalinnast, kaubandus-, kultuuri-, hariduse- ja meelelahutusasutustest. Samuti on siin linna parim valik armsaid kohvikuid ja restorane. Lisaks mere lähedusele ja Kardioru miljööle, pakub uuele kodule lisaväärtust vaikne ja roheline sisehoov.
Arenduse auväärt kohal seisab rekonstrueeritud ajalooline miljööväärtuslik paekivist Hõbemaja. Tema naabriks on aga modernsemaga stiiliga uus innovatiivne Valgemaja. Need 2 hoonet täiendavad teineteist ideaalselt – Hõbemaja on vana ja tark, soliidne ning ajalooga. Valgemaja seevastu uus ja tulevikkuvaatav, trenditeadlik.

Tule tasuta nõustamisele!

UusKorter Ostueksperdid aitavad Sul terve Tallinna ja Harjumaa uusarenduste turu (üle 2000 korteri) pakkumiste hulgast leida sobiva kodu.

"Jäin Ostueksperdi teenusega väga rahule. Teenindus oli väga hea, mulle tehti turust põhjalik ülevaade ja mis kõige olulisem, Ostuekspert oli kogu aeg kättesaadav." Aljona, oktoober 2019

 1. Vajuta "Soovin tasuta lisainfot" nupule ja võtame Sinuga 1 tunni jooksul ühendust
 2. Kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks
 3. Organiseerime Sulle sobivate arendustega Sulle sobival ajal kohtumised
 4. Aitame hinna läbirääkimistel ja vähendame sinu stressi
Sally Rosenbaum 508 0014
Andi Hiie Andi Hiie 503 9317
Koostöös RE Kinnisvara logo
Teie sõnum on saadetud! Võtame peatselt teiega ühendust emaili või telefoni teel!

Kuidas Uuskorter Ostueksperdi teenus toimib?

Kui oled uue kodu otsinguil ja tunned, et vajad abi, et leida endale sobivaim pakkumine, tule tasuta Ostueksperdi nõustamisele.

 1. Võtame Sinuga tööpäeviti 1 tunni jooksul ühendust, võimalusel kohtume ja kaardistame Sinu soovid ja ootused uue kodu leidmiseks.
 2. Organiseerime sulle sobivate arendustega sulle sobival ajal kohtumised. Nii saad ühe korraga külastada mitut arendust ja säästad kõvasti aega.
 3. Tegutseme Sinu koduotsinguga aktiivselt ja anname sulle kord nädalas tagasisidet uutest arendustest ja oma tegevusest.
 4. Kui oled endale kodu leidnud, anna meile teada ja saadame sulle kingituseks 100€ väärtuses On24.​ee või Kaubamaja kinkekaardi.

*Tea, et ...

 • meie kogenud eksperdid annavad sulle kodu ostmisel igakülgset abi ja tagasisidet parima tulemuse saavutamiseks, nii arenduste külastustel kui ka läbirääkimistel.
 • koondame kogu turuinfot, seetõttu võid kindel olla, et oled kursis kõigi uusarendustega.
 • me ei hakka saatma sulle uudiskirju, reklaamibrošüüre, kui Sa selleks eraldi soovi ei avalda.

Kui palju UusKorter Ostueksperdi teenus maksab?

UusKorter Ostueksperdi nõustamine on Sulle tasuta.

Nõustamise käigus pakume Sulle erapooletult kõiki turul saada olevaid uusarendusi arvestades Sinu soovide ja huvidega. Et kõiki turul olevaid uusarendusi pakkuda, teevad UusKorter Ostueksperdid koostööd kinnisvaraarendajatega ja eduka tehingu puhul saame vahendustasu ja just tänu sellele on Ostueksperdi teenus Sulle täiesti tasuta.

Turul on siiski ka üksikuid arendajaid, kes vahendustasu ei paku. Kui soovid, et me Sind ka sellise arendaja juures esindaks, saame eelnevalt kokku leppida konsultatsiooni tasus. Teavitame sellest kindlasti ette ja alati võid meie teenusest loobuda. Olenemata, kas saame Ostueksperdi teenuse eest tasu arendajalt või Sinult, kui kliendilt, lubame, et lähtume alati ennekõike Sinu huvidest, mitte arendaja huvidest, sest vaid nii leiame Sulle kõgi arenduste hulgast sobivaima kodu.

Arendusi piirkonnas

Majad, mis jäävad linnulennult 1km raadiusesse.


Leia veel arendusi kaardilt või nimekirjast.

Ole uute uusarendustega kursis!

Sisesta mailiaadress ja teavitame sind kohe uutest arendustest. Tea, et me ei edasta sinu kontakte ja kirjast saad loobuda igal ajal.

Olete registreerunud!